Tuğra Araç Kiralama

Tuğra Rent A Car olarak Tecrübeli ve profesyonel kadromuzla gün geçtikçe araç kiralama ağını genişleten Tuğra Rent A Car , 0 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

1991 yılında Erkun Araç Kiralamada başlayan maceramıza 2001 yılından itibaren Tuğra Rent A Car olarak Tecrübeli ve profesyonel kadromuzla gün geçtikçe araç kiralama ağını genişleten Tuğra Rent A Car , %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Araç filomuzda , ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar, ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz. Günlük araç kiralama haricinde haftalık,aylık ve yıllık olarak da araç kiralama hizmeti veren Tuğra Rent A Car, Vip araçlar ve özel şöförler ile sizlere transfer hizmeti de sunmaktadır.

Vizyonumuz; kısa ve uzun dönem araç kiralama sektöründe koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak

Misyonumuz; sektördeki yeniliklerde lider olmak, Bireysel ve Kurumsal anlamda sürekli gelişmek, Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, Toplumsal değerlere sahip, Çalışılması tercih edilen bir şirket olmak…Değerlerimiz ​”Bizim için en önemli unsur insandır…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

54100 Sakarya TR
Yol Tarifi