Saklı Bahçe Restaurant – Maşukiye

Aşıklar diyarı Maşukiyede doğayla içiçe tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atabileceğiniz bir mekanla enfes yemeklerin buluştuğu bir nokta.

Yaz ve Kış dört mevsim hizmet veren tesislerimizde 150 kişilik dubleks kapalı alanı; ahşap ve taş işçiliği ön plana çıkartılarak otantik bir şekilde dizayn edilmiştir

600 kişilik açık alanıyla vadi içerisinde dere kenarına paralel oluşturulmuş kamelyalarıyla; çınar, ıhlamur, ceviz, elma, fındık ağaçları altında, şelale görüntüsü eşliğinde konuşlandırılmış bulunmaktadır.

İş Toplantılarını düzenleme imkanı rezervasyon dahilinde bulunmaktadır.
Hafta sonu ve hafta içi gezi ve tur operatörlerinin uğrak yeri olan tesislerimizde. Güvenli, Temiz, Doğayla baş başa huzurlu, sağlık dolu, günübirlik, ekonomik, rahat bir tatil geçirebilirsiniz.
Su ve kuş sesleri eşliğinde doğal (natürel) ürünlerden oluşan, nefis köy kahvaltısıyla güne başlayabilir; Öğlen yemeğinde; kiremitte alabalık, kaşarlı mantar, eritme peynir, köfte.ızgara çeşitleri, özgün tatlarımızla birlikte; Karadeniz mutfağından mıhlama, mısır ekmeği, hamsi tava, fasulye tava, yiyebilirsiniz.

Yeşilin her tonuyla kaplı olan bölgemizde,orman içinde patika yollarda yürüyüşler yapabilir, mağara ve kanyonları ziyaret edebilir, Osmanlı ocağı çayımızı yudumlayabilir, kahvelerinizi ve nargilenizi afiyetle içebilirsiniz.
Geceleri yıldızları ve ateş böceklerini oksijen sarhoşluğuyla seyredebilir, bölgemizde konaklayabilirsiniz.
Hiçbir ulaşım ve iletişim sorunu yaşamadan güvenilir şekilde yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
Saklı Bahçe Şelaleli Restaurant kış aylarında kartepe’ye kayak yapmaya gelenlerin, sabah kahvaltı yapıp. akşam yemeklerini yedikleri, sıcak şömine başında güzel bir ortam sunmaktadır. çocuk oyun alanları ve oto parkımız mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan Saklı Bahçe Şelaleli Restaurant ailesi olarak onur duyarız.

Aşıklar diyarı Maşukiyede doğayla içiçe tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atabileceğiniz bir mekanla enfes yemeklerin buluştuğu bir nokta.

1 comment

  1. Saklı Bahçe Maşukiye Alabalık Vadisinin en güzel işletmelerinde biri,kahvaltısı ve güveçte yemekleri özellikler tavsiye edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alabalık Sokak 22
41295 Alabalık Vadisi TR
Yol Tarifi