Marmara Bölgesi’nde Gezilecek Yerler

Marmara Bölgesi’nde hafta sonu, günübirlik veya konaklamalı gezebileceğiniz ve tatil yapabileceğiniz yerleri aşağıda sizler için listeledik. Sayfalarda sizler için özel olarak hazırladığımız; Nasıl Gidilir?, İşletmeler, Oteller, Pansiyonlar, Yeme&İçme, Kahvaltı, Konaklama Fırsatları, Kahvaltı Fırsatları gibi görsel kategoriler oluşturarak sizleri en doğru şekilde ilgili sayfalara yönlendiriyoruz. Mevsimine göre farklı özellikleri ile önce çıkan Marmara bölgesindeki ve Marmara bölgesine yakın beldelerde keyifli bir tatil sizi bekliyor.

Bungalov, Villa tatili düşünüyorsanız Sapanca’yı tercih edebilirsiniz, Karedeniz kıyısında eşsiz bir günbatımı manzarasında Balık yemek istiyorsanız Kerpe, Ağva ve Şile doğru tercih olacaktır.

 1. Ağva ( Modası geçmeyen tatil beldesi )
 2. Assos ( Çanakkalenin Gözbebeği )
 3. Avşa Adası ( Marmara Denizindeki Popüler Ada )
 4. Bozcaada ( Şahsına Münhasır Tatil Beldesi)
 5. Karasu ( Sakaryalıların en çok tercih ettiği sahil )
 6. Kefken-Cebeci (Mavi bayrak alan plajıyla tertemiz)
 7. Kerpe(Karadenizin Sakin Koyu)
 8. Kilyos
 9. Kuzuluk (Kışın soğuk havaların vazgeçilmezi)
 10. Marmara Adası
 11. Maşukiye (Doğasıyla sizi büyüleyecek işletmeler var.)
 12. Polonezköy
 13. Sapanca (Yeşil ve mavinin buluştuğu cennet)
 14. Şile
 15. Silivri
 16. Uludağ

Marmara bölgesindeki son zamanların en popüler beldelerinden biridir Sapanca,  12 ay süren turizm sezonu ile bölgede yaşayan ve diğer bölgelerde yaşayan insanların tercih ettiği bir turizm beldesi olan SApanca ile ilgili Bungalov, Villa, Otel, Restaurant, Kahvaltı Mekanları, Aktiviteler ve daha bir çok bilgiyi Sapanca Rehberi olan SapancaGuide.com üzerinden ulaşabilirsiniz.