Ankara’ya yakın yerler sayfasında; Ankara’ya yakın tüm yerleri sizin için bir araya getirdik.

Ankara’ya yakın günübirlik ve konaklamalı gidebileceğiniz tatil yerlerini aşağıda görebilirsiniz. Listemizde havasıyla, kartpostalları aratmayacak eşsiz doğa manzarasıyla Abant‘ı görmenizi, yeşilin ve mavinin bir araya gelerek sizi Ankara’dan alıp doğayla özdeşleştirdiği Sapanca ve Maşukiye/Kartepe‘de harika bir zaman geçirmenizi ve dahasını siz değerli gezginler için derledik. Listelemenin yanında, buralarda ne yersiniz, ne içersiniz, nereleri görmeniz gerekir, ne şekilde bir gezgin rotası oluşturursunuz bunun haritasını çıkardık. Bulunduğunuz veya size yakın olan yeri seçerek ilgili tatil yerlerine erişebilirsiniz.

Ankara’ya Yakın Yerler aşağıda listelenmiştir.

Ankara’ya yakın yerler sayfasında;  Ankaraya yakın tatil yerleri, tatil beldeleri, günübirlik yerler, Ankaraya yakın plajlar, Ankaraya yakın oteller, pansiyonlar, restaurantlar, kaplıcalar ve Ankaraya yakın kahvaltı yerleri hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Arzu ettiğiniz beldeye tıklayarak, nasıl ve ne zaman gidilir, nerede kalınır, nerede ne yemek yenir, hangi aktiviteler yapılır, nereden alışveriş yapılır, ne alınır sorularının cevaplarını bulabileceksiniz.

Bu sayfadaki beldeler, Ankarada yaşayanların genel alışkanlıkları ve şehir mesafesine göre belirlenmiştir.

Ankara’ya yakın popüler tatil beldelerinden olan Sapanca ile ilgili konaklama işletmeleri, aktiviteler, yeme-içme mekanları vb. detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz Sapanca Rehberi Sapanca bölgesi hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Sapanca Gezi Rehberi’dir.

Bu sayfada, Ankara’ya yakın tatil yerlerini bulabilirsiniz. Bu sayede, hem zaman hem de para tasarrufu yaparak, güzel bir kaçamak yapabilirsiniz. Yakın Yerler Rehberi sayfasını ziyaret ederek, şehrinizden uzaklaşmadan tatil yapmanın keyfini çıkarın.