Torbahan Hotel

Hayat sadece yaşadığınız andır..

Otelimiz Torbahan, Bodrum yarımadasının gizli köşelerinden biri olan Torba Koyunda eski çekek yeri (tersane) olarak bilinen yerde, 1989 yılında hizmete girmiş olup, butik otel özelliği ile geçmişten günümüze yerli ve yabancı konuklarını ağırlamaktadır.

“Otelin 23 yıllık sahipleri ve işletmecisi olan aile, kaliteden ödün vermeksizin sürdürdükleri, kişiye özel kusursuz hizmet anlayışı ile günlük stresten kaçıp kurtulmak isteyen konuklarını otellerinde ağırlamaktan mutluluk duymaktadırlar.”

Bodrum mimarisi temel öğelerinin çağdaş yaklaşımını yansıtan iç dekorasyonunda ki sadelik ile zerafetin bütünleştiği gösterişten uzak, konforlu bir ortam sunmaktadır.

Otel, modernize edilmiş özel tasarım ve donanımlara sahip Standart, Superior ve De lüks oda seçeneklerinin yanı sıra, ince bir damak zevkine hitap eden mutfağı sayesinde yerli ve yabancı konukların takdirini kazanmış olup, saygın uluslararası medyada ve önde gelen Türkiye rehber kitaplarında da övgü dolu yazıları ile yer almaktadır.

Kala Beach Restaurant ve cafe bar kendine özel ahşap iskelesi üzerinde romantik bir atmosferde, size özel sunumlarla gece ve gündüz A la carte servisi hizmet vermektedir.

Son derece keyifli bir konuma sahip olan Havuz Bar’dan ise Torba koyu’nun essiz manzarası muhteşem bir görünümdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa Kemal Atatürk Caddesi 159
48400 Muğla TR
Yol Tarifi