Rixos Sungate

Dünyanın tüm güzellikleri bir otele sığdı...

Antalya Körfezi sahilinde yer alan bu 250.000 m²lik geniş tesis 720 metre uzunluğunda plaj, spa ve su parkına sahiptir. Zarif odaların tümü balkonludur.

Rixos Sungate’in odalarında uydu TV, çalışma masası ve minibar vardır. Odalarda ayrıca bornoz ve terlik mevcuttur.

Göynük tesisten arabayla 5 dakikalık mesafededir. Arkeoloji Müzesi ve Hadrian Kapısı gibi turistik yerlerin bulunduğu Antalya merkezine arabayla 35 dakikada ulaşılmaktadır. Antalya Havalimanı ise 50 km uzaklıktadır.

Sungate’in kapsamlı dinlenme tesisleri arasında bir spor salonu, tenis kortları ve 4 kulvarlı bir bovling salonu bulunur. Konuklar ayrıca spada yüz bakımı, masaj ve hidroterapi gibi çeşitli dinlendirici uygulamalar yaptırabilir. Geniş mini kulüp Rixy Club genç konukların hizmetindedir.

Her şey dahil anlayışıyla hizmet veren Rixos bünyesinde Meksika, İtalyan ve Çin gibi mutfaklardan yemekler sunan 10 alakart restoran ve 3 açık büfe restoran vardır. Ayrıca çeşitli barlara ve bir diskoya ev sahipliği yapan Sungate’te akşam eğlenceleri yapılmaktadır.

Yaz sezonunda çeşitli temalı partiler, havuz partileri, DJ partileri, dünyaca ünlü gösteriler ve konserler düzenlenmektedir. Konuklar ayrıca haftanın birkaç günü canlı müzik dinleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

07985 Antalya TR
Yol Tarifi