Menzara

Eşsiz doğa ile gökyüzü, Sapanca Gölü'yle birlikte ufka uzanıyor. Kendi derinliklerinizi keşfedeceğiniz bu yolculuk, önceden düşünülmüş her ayrıntısı ile Menzara'da sizleri bekliyor...

“Sapanca Rüyamızda” olarak adlandırdıkları bu doğal güzellik, her şeyi içine alarak misafirlere doğal bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Doğa, muazzam güzelliğiyle görsel bir şölen sunarken, restoranın taş fırınında pişirilen köy ekmeği, özel ev yapımı reçeller, Rize’nin yüksek yaylalarından gelen çeşitli bal çeşitleri, köy yumurtaları, muhlama, organik domates ve biberler, yöresel peynir çeşitleri ile kahvaltı tutkunlarına unutulmaz bir lezzet ziyafeti yaşatıyor.

Şimdi, her çatalda doğallığı hissedeceğiniz, eşsiz bir Karadeniz Serpme Kahvaltısı için, doğanın eşsiz melodileriyle bezeli hikayelerine katılma vakti geldi.

.

Karadeniz’in yaylalarından ilham alarak adlandırılmış olan tüm odalarda, göl manzaralı, banyolu, ahşap dokulu ve ısıtmalı konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar, işletme bünyesinde bulunan bahçede yürüyüş yapabilir, hamak ve salıncak gibi ortak yaşam alanlarında istedikleri gibi vakit geçirerek, ruhlarını tazeleyebilirler. Ayrıca, panoramik göl manzarasına sahip restoranda, %100 organik ürünlerle hazırlanan yöresel lezzetlerin keyfini çıkarabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çiçekli Sokak No:10
54600 Sakarya TR
Yol Tarifi