Mehtap Restaurant Pansiyon Kilyos

Tesisimiz 1961 yılından bu yana İstanbul'un en güzel en nezih kıyılarından doğa harikası Kilyos'ta sahile ‘0’ km mesafede Restorant Cafe ve 10 odalı Pansiyon olarak faaliyet göstermektedir.

Tesisimiz 1961 yılından bu yana İstanbul’un en güzel en nezih kıyılarından doğa harikası Kilyos’ta sahile ‘0’ km mesafede Restorant Cafe ve 10 odalı Pansiyon olarak faaliyet göstermektedir. Doğa ile iç içe yeşil ve mavinin buluştuğu göz alabildiğince kumsalı ve plajları ile şirin bir sahil yerleşimi olan Kilyos, İstanbul da ulaşımı en yakın sayfiye yerlerinden olup; restaurantımız ve pansiyonumuz uzun yıllara dayanan tecrübe, kalite, güleryüz ve deneyimli elemanları ile her geçen gün kendini yenileyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Amacımız ; her gün özleyerek ve rahmetle andığımız babam merhum Mahir Özkavas’ın, 50 yıl öncesinde emek vererek Mahir Babanın yeri olarak hayata geçirdiği müessesemizi her geçen gün daha da yenileyip zenginleştirerek onun bizlere bıraktığı deneyim ve değerlere sahip çıkarak devam ettirmek; Müşteri memnuniyetini öncelik sayarak, her şeyin doğal ve sade olmasına özen göstererek; huzuru ve rahatlığı , hava kirliliğinden, İstanbul’un yoğun kalabalığından uzakta; masmavi deniz ve güneşi birleştiren doğanın muhteşem, eşşiz manzarasını size ve sevdiklerinize unutamayacağınız bir atmosferde sunmak, kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamak, zengin çeşitleri ile donanımlı mutfağımızın muhteşem lezzetlerini , damak tadınıza yaraşır zenginlikte tattırmak ve uygun fiyat anlayışımız ile birleştirerek sizlere sunmaktır.

Şehrin stresinden uzaklaşmak neşeli ,göz zevkinize ve damak tadınıza hitap eden bir tatil geçirmek istiyorsanız MEHTAP RESTAURANT, CAFE VE PANSİYON’a bekliyoruz. Siz müşterilerimizi 50 yıldır olduğu gibi şimdide keyifle ağırlamaktan mutluluk , gurur ve onur duyarız.

 

1 comment

  1. Kilyos ta Restaurant ve Pansiyon olarak hizmet vermektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plaj Yolu Caddesi 16
34450 İstanbul TR
Yol Tarifi