Iberotel Sarigerme Park

Bir tarafı deniz ve diğer tarafı antik bir dünya..

Büyük bir kumsal üzerinde yer alan İberotel Sarıgerme Park, çok çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği ve tüm yaş gruplarına hitap eden, her şey dahil konaklama hizmeti sunan bir oteldir.

Geleneksel bir Türk köyü tarzında inşa edilmiş olan tesis, bir ana bina ve otelin geniş arazisine yayılmış villa tarzı bloklardan oluşmaktadır. Özenle döşenmiş odaların tümü, bahçe manzaralı bir balkona veya terasa sahiptir.

Sarıgerme Park’ta çok sayıda spor faaliyeti yapılabilir. Konuklar tenis veya voleybol oynayabilir, okçulukta şanslarını deneyebilir veya otelin tatlı su havuzunun başında yorgunluk atabilir.

Tesisin genç konukları 4-12 yaş grubundaki çocuklara hitap eden Fantasia Mini-club’a bayılacaktır. Tesis ayrıca gölgelik bir oyun alanı, mini hayvanat bahçesi ve mini diskonun yanı sıra, bebekler ve çocuklar için 2 ayrı yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır.

İberotel Sarıgerme Park otelde fiyatlara her şey dahildir. Konuklar açık büfe tarzında sunulan ve özel temalı geceler ile pazar günleri verilen haftalık gala yemeğinin de dahil olduğu tam pansiyon konaklama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ayrıca gün boyu dondurma, kahve ve kek servis edilmektedir. Paket, (barın çalışma saatlerine bağlı olarak) alkolsüz ve alkollü yerli içecekleri de içermekted

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir