Halil’in Yeri Restaurant – Akyaka

Akyaka'da Yılların Tecrübesi, Balık Restaurant Akyaka

1966 Yılında Halil Şahin tarafından Akyaka’nın İnişdibi Caddesinde yeşilliğin ve Kadın Azmağı’nın Eşsiz Güzelliği kıyısında kurulmuştur.
Halil’in Yeri Restaurant yaklaşık Yarım Asırdır Akyaka’nın huzurlu atmosferinde ve azmağın eşsiz güzelliğine karşı lezzetli balık yemekleri, zengin ege mutfağına özgü mezeleri ile kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini konuk ediyor..

Yıllardır misafirlerine eksiksiz hizmet veren restaurantımız bugüne dek sanat ve siyaset dünyasından bir çok ünlüyü ağırlamış, bir çok ödül almış, marka tescilli Akyaka’nın ilk Restaurantıdır.
Restaurantımız yazın 150, kışın 70 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir. Sabah 10:00’ da kahvaltı menüsüyle başlayan servis gecenin ilerleyen saatlerine dek sürmekte. Müşteri memnuniyetini ve öz güvenini kazanmış restaurantımızda öncelikli amacımız güler yüzlü gelen misafirlerimizin yine güler yüzle ayrılmasını, hoş bir anı yaşamasını sağlamak olmuştur.
Halil’in yeri sizinle var olmuş sayenizde adını Ülkeye duyurmuş ve hatta Yurtdışında da medyaya konu olmuştur. Eşsiz bir anı yaşamanız dileğiyle restaurantımıza gelmenizi ve bu güzelliği yaşamanızı temenni ediyoruz

Bu işletme için 3 gezgin yorumu var.

  1. Akyaka denince akla gelen yer

    Marmarise giderken her zaman ailece uğradığımız restoran. Konumu ve menüsü başarılı

  2. Yılların tecrübesi

    Akyaka’da tek geçerim, yılların tecrübesi

  3. Doğa ve Huzur

    Doğanın içinde huzur dolu bi mekan, ben çok beğendim, tavsiye ederim

Puanla ve yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ula Akyaka Mah, İniş Dibi Cad. No:48, 48650 Ula/Muğla, Türkiye
Yol Tarifi