Alaiye Resort Hotel

Hotel tesisinde dünya standartlarında hizmeti deneyimleyin.

Gelin ve Turkuaz Kıyı boyunca uzanan bu muhteşem 5 yıldızlı otelde kalarak lüks bir vahada kaygısız ve her şey dahil bir tatil geçirin.

Bu seçkin otelin samimi havasını teneffüs edin ve birinci sınıf titiz ve özel servisinin tadını çıkarın. Dışarıda kahvaltı edebilir ve zengin büfemizden lezzetli spesiyalitelerimizi tadabilirsiniz. Havuz kenarında veya eşsiz bir şekilde havuzun ortasında tasarlanmış güneşlenme terasında uzanın ya da içkinizi yudumlayarak serinleyin. Alternatif olarak, heyecan verici bazı su sporlarıyla meşgul olabilir veya tenis kortunda rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Spor salonunda ter atın veya spa ve sağlık merkezinde gevşeyin. Hareketli kent merkezini keşfetmek için Alanya iskelesine doğru bir gezintiye çıkın ve muhteşem limana doğru bir yürüyüş yapın.

Otel içindeki birkaç restorandan birinde lezzetli yemek çeşitlerini tadın ve çeşitli barlardan birinin canlı havasını içinize çekin.

1 comment

  1. Denizi çok güzel. Havuzu değil denizi tercih ediyorsanız memnun kalırsınız.Personel çok güler yüzlü, havuzları çok temizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alaiye Resort Hotel
07407 Antalya TR
Yol Tarifi