Alaçatı Port Restaurant

Port Restaurant denize sıfır konumu, rahat, keyifli ortamıyg ve güzel mimarisi ile siz balık severlerin her duusuna hitap etmeye hazır...

HAKKIMIZDA
1974’ten gelen lezzet..
4 kuşaktır süregelen aile mesleğini sürdüren Baba Niyazi’nin torunu Niyazi Yuvanç İnciraltı Express Restaurant, Balıkçı Kral gibi kaliteli mekanlar işletmiş ve sektörde başarılı işlere imza atmıştır.
Sürekli gelişen ve değişen hizmet sektöründe size daha iyi hizmet verebilmek için beklenti ve isteklerinizi değerlendirip 30 yıllık deneyimle harmanlayan yönetimimiz, Çeşme Alaçatı’da rakı balık ve deniz üçlüsünü keyifle yaşayabileceğiniz yeni bir mekanı; Port Restaurant’ı hayata geçirdi.
NEDEN PORT ?
Denize sıfır konum;
Port Restaurant konumuyla, balık keyfinin ayrılmaz parçası deniz eşliğinde, yemekten aldığınız hazzı ikiye katlayacak bir atmosferde yemek yeme fırsatı sunar.
Birinci sınıf, günlük, taze malzemelerden oluşan zengin mönü;
Port Restaurant’ta kullanılan her malzeme birinci sınıftır. Her gün tek tek seçilen malzemeler sağlık koşullarının eksiksiz sağlandığı bir ortamda ustamızın maharetli ellerinden geçtikten sonra sizlere ulaşır. Özenle hazırlanan mönümüzün damağınızda bıraktığı tadı damağınızda bıraktığı tadı unutamazsınız.
Özenli, kaliteli, eşit servis,
Port Restaurant sınırlı kuver sistemi ile çalışmaktadır. Kapasitesinin çok altında kişi sayısına hizmet verir. Balığın keyif işi olduğunun bilincinde bir işletme olarak her müşterimize eşit hizmet ve kaliteli servis sunmak çalışma anlayışımızın en önemli parçasıdır.

1 comment

  1. yemekler manzara güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

35930 İzmir TR
Yol Tarifi