Maja Kırkpınar Sapanca’yı anlatıyoruz.

Sakarya’ya bağlı Sapanca ilçesinde bulunan Kırkpınar’da gezilecek ve durulacak birçok işletme mevcut. Bugün sizlere, bu doğal ortamda kurumsallığı harika bir şekilde işleyen Maja Kırkpınar’dan bahsedeceğim.

Maja Kırkpınar

İstanbul başta olmak üzere çevre civar il ve ilçelere olan yakınlığıyla uğrak noktasına haline gelen Sapanca, gölü ve yeşilliğin bir arada harmanlandığı harika bir belde. Göl çevresine kurulan tesisler arasında yer alan Maja, misafirlerini bu eşsiz güzellikte ağırlamak için gereken tüm özveriyi bir araya getirmiş. Eşiniz ve çocuklarınızla harika bir zaman geçirebileceğiniz bu harika mekanı ziyaret etmenizde fayda var.

Peki Maja Kırkpınar’da neler yapabilirsiniz?

Öncelikle güne harika bir serpme kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Doyurucu içeriğiyle ve özenerek hazırlanan güzel lezzetleriyle Maja, gününüzü iyi geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. Kahvaltısında ayrıca yok yok. Göl üzerindeki RIHTIM kısmında kahvaltınızı etmenizi öneririz. Gölün üzerinde muhteşem manzarayla güne gerçekten hoş bir merhaba diyorsunuz. Maja da sadece kahvaltı mı var? Tabiki hayır. Düzenlemek istediğiniz bir çok organizyanu dilerseniz yemekli/yemeksiz seçenekleriyle organize edebilirsiniz.

À la carte yemekleriyle özel hissetmenizi sağlayan ve zengin menüsüyle açlığınızı gideren Maja Kırkpınar, doğasıyla ruhunuzu doyuruyor. Kırkpınar yakınlarındaysanız Maja Kırkpınar‘ı ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Not: Hatay Kireç usulü Kabak Tatlısını muhakkak denemenizi tavsiye ederim.

2 comments

  1. Kahvaltı fiyatları ne kadar acaba?

  2. ceydailecelil

    50 TL gibi bir fiyatı mevcut fakat kesinlikle hakediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir