Yelken Motel ve Pansiyon

Yelken Pansiyon, plajda yer alır ve kaplıcaya 10 dakika uzaklıktadır.

Sitemiz üzerinden bize ulaşarak ön rezervasyon yaptırabilir, en güncel fiyat listelerine bakabilir, pansiyonumuzu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Tv,Buzdolabı, Sınırsız internet keyfi, 80 kanal izleme ayrıcalığı, Mini Mutfak, Teras Katımızda Muhteşem Manzara karşısında Nargile ve Muhabbet Keyfi, Bahçemizde Mangal ,Hamak ve 24 saat sıcak su.

Pansiyonumuz geçen senelerdeki üstün başarısından ve hizmetlerinden dolayı Yıldızlar alarak MOTEL ünvanı almıştır.

Denize bir kaç adımda gidebileceğinizMotelimiz ; temiz , konforlu, düzenli ve cıvıl cıvıl odaları ; içten sıcak ve hayalinizce bir ortam yakalayabileceğiniz sahipleri ve her yaştan insanın unutulmuyacak anıları yaşayacağınız nezih keyfiyle hizmetinizdedir.

 

Motelimizi daha yakından tanımak için Kanal Avrupa Yelken Motel Tanıtım videosunu izliyebilir ,Foto Galeri sayfasından motelimizi daha yakından tanıyabilir Ulaşım sorununu nasıl yapacağınız hakkında bilgi alabilir yorum sayfamıza girerek pansiyonumuz hakkında yapılan yorumlara bakabilirsiniz.

YELKEN MOTEL 101 yatak kapasitesine sahip olup toplam 28odaya sahiptir. Bahçemiz 800m2 olup bahçe içerisindeerik,mandalina,dut.zeytin ağacı vepalmiye ağaçları bulunmaktadır.Denize sadece 10-15m uzaklıktadır, isteyen müşterilerimiz pansiyonumuza sadece 10dk kadar uzaklıkta olan kaplıcalara gidebilirler.

 

odalarımızda 3-4 ,isteğe bağlı 5 yatak, TV,BUZDOLABI,DUŞ & WC ve 24 saat sıcak su mevcuttur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Armutlu İskele Mevkii
77502 Yalova TR
Yol Tarifi