Taskonaklar

Doğaya ve yerli gelenek göreneklere büyük bir saygıyla inşa edilmiş olan Taşkonaklar'da, Kapadokya'nın en güzel vadilerinden birinde sadeliğin konforla buluştuğu her biri ayrı tasarıma sahip oda ve süitler hizmetinizdedir.

Doğaya ve yerli gelenek göreneklere büyük bir saygıyla inşa edilmiş olan Taşkonaklar’da, Kapadokya’nın en güzel vadilerinden birinde sadeliğin konforla buluştuğu her biri ayrı tasarıma sahip oda ve süitler hizmetinizdedir.

Taşkonaklar, Göreme’den 6 km uzaklıktadır ve elle oyulmuş binlerce güvercin yuvasıyla kaplı tepelerin bulunduğu Güvercinlik Vadisi’nin muhteşem manzarasını görmektedir. Bu ve benzeri vadileri rehberli turlarla gezebilir veya sıcak hava balonu ile havadan görebilirsiniz.

Taşkonaklar’da geçirdiğiniz günleri unutulmaz kılacak öyle çok şey vardır ki. Bir kadeh yerli şarap veya taze bir bardak çay eşliğinde terasınızdan doyasıya sessizlik ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Vadide yürüyüş yapabilir, komşu köyde ata binebilir veya meşhur “Peri Bacaları”nı görmek için kısa bir geziye çıkabilirsiniz.

Konaklama hizmeti güzel bir şekilde yenilenmiş antik möbleli binalarda verilmektedir. Lüks Süitlerde panaromik manzaralı özel teras bulunur.

Otelde ayrıca bir restoran ve bar ile ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ve ücretsiz özel otopark mevcuttur.

2 comments

  1. Kapadokyada Çok güzel bi mekan

  2. Rüya gibi harika bir balayı yaşadık, websitesinden daha çok bilgi alabilirsiniz. https://taskonaklar.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gedik Sokak
50240 Nevşehir TR
Yol Tarifi