Palmiss Apart Hotel

Mavi-yeşil cennetin huzur ve keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Sırtını çam ve yüksek ağaçlı ormanların yeşiline, yüzünü Gökova’nın engin maviliğine ve Azmak’ın eşsiz doğasına vermiş, Halikarnas Balıkçısı’nın “Gör ve Yaşa” dediği muhteşem turizm beldesi Akyaka’da, modern, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile ağırlanacağınız Palmiss Apart Otel, Akyaka’nın merkezinde, Azmak’ın hemen yanında ve denize çok yakın bir konumda sıra dışı bir tatil avantajı sunuyor. Yeşil ve mavinin birleşimini her mevsim görebileceğiniz bir cennet ve o cennetin içinde geleneksel Ula mimarisi ile beyaz bir güvercini andıran Palmiss Apart Otel, tüm içtenliği ile kendinizi evinizde olmaktan daha da rahat hissedeceğiniz aile sıcaklığında unutulmaz bir tatil şansı veriyor. Dalaman Havalimanına 60 km. mesafede bulunan Palmiss Apart Otel, mavi-yeşil cennetin huzur ve keyfini yaşamaya davet ediyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek tarzda, konfor ve fonksiyonellik ön plana alınarak dekore edilen Palmiss Apart Otel, 60 metre kare+12 metrekarelik teras full 6 adet oda ve 26 metre kare+20 metrekare teras 2 adet Vip odası ile size konfor ve huzur dolu, rüya gibi bir tatil sunuyor.

3 comments

  1. Türkiye’nin bir ucundan Giresun’dan yazıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 2010 yılı haziran sonu gibi faaliyete geçen bir apart otel ve ilk müşterilerindendim. ilk hevesleri o yüzden böyle davranırlardır dedim ama her sene gitmekteyiz ailecek ve ilk günkü gülümsemeleri misafir severlikleri her defasında artmakta. Tanınan bilinen bir işletmeci olduğundan her tür istek taleplerinize çözüm bula bilmekte araç kiralamada, turlarda, dışarda yemek yerleri ayarlamada olsun.Tavsiye eder ailenin huzur içinde kalabileceği güzel bir ortam.

  2. AKYAKA PALMİSS APARTTA 1 HAFTALIK TATİL YAPTIK GERÇEKTEN TESİSTEN ÇOK AMA ÇOK MEMNUN KALDIK.HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL TERTEMİZ BİR TESİS,SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI OLSUN HEPSİ SAYGILI VE GÜLERYÜZLÜ. KISACA TEŞEKKÜRLER PALMİSS APART OTEL HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. EĞER AYARLAYABİRLİRSEK SENEYEDE İNŞALLAH BURADA TATİLİMİZİ GEÇİRMEYİ PLANLIYORUZ. AYRICA AKYAKA DA MUHTEŞEM BİR YER. HERKESİN KALMASINI TAVSİYE EDERİM.

  3. Bir apart otelde çok, butik otel kalitesinde, konforlu ve sakin bir yer arayanlar için akyaka ve palmiss ideal tercih olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koyuncu Sokak 23
48650 Akyaka Beldesi Koyuncu Sokak No:23 Ula/MUĞLA TR
Yol Tarifi