Otium Eco Club Titreyengöl

Side'de yaz çok renkli yaşanıyor!

Mavi bayraklı plaja 450 metre mesafedeki 5 yıldızlı her-şey-dahil Otium Eco Club Side, 3 su kaydırağı içeren bir su parkı ile Türk hamamı bulunan bir sağlıklı yaşam merkezine sahiptir. Otelin tüm odaları balkonludur. Otel ile plaj arasında her 30 dakikada bir ulaşım servisi sağlanmaktadır.

Bu çevre dostu otelin odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmıştır. Modern odalarda düz ekran TV, minibar ve modern bir özel banyo da bulunmaktadır.

Otium Eco Club’ın konukları alakart ve büfe restoranda veya çevredeki parka bakan açık hava terasında dünya mutfaklarından yemeklerin tadını çıkarabilirler. Ayrıca, konuklar yemek sırasında canlı eğlencelerin ve müziğin keyfini sürebilirler.

Spor salonunda egzersiz yapılabilir, aerobik derslerine katılınabilir. Alternatif olarak masajla yorgunluk atılabilir ve güzellik merkezinde yüz bakımı yaptırılabilir. Otelde ayrıca kuaför ve çeşitli mağazalar da vardır.

Otel, küçük konuklar için UV ışıklarını geçirmeyen bir çatıyla korunan Kid’s World adında büyük bir alan ayırmıştır. Bu alanda çocuk havuzu, bebek odası, sinema salonu, oyun alanı, bebek bakım hizmetleri, Kid’s Restaurant ve çocukları eğlendirecek personel mevcuttur.

Otium Eco Club Side, Side’ye 7 km, Antalya’ya ise 80 km uzaklıktadır. Otelin servisiyle kolayca ulaşabileceğiniz Antalya Havaalanı 70 km uzaklıktadır. Ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Titreyengöl Caddesi
07600 Antalya TR
Yol Tarifi