İhlas Kuzuluk Termal Otel

Mükemmel, hoş ve zarif ailece gezilecek yer Kuzuluk Termal Otel

Sakarya’nın Akyazı ilçesinin doğası ve termal suyu ile ünlü Kuzuluk beldesinde 2004 yılında hizmete giren tesisimiz; 60 Standart , 3 suit ve 2 apart odası ile toplamda 65 odalı olup, 130 yatak kapasitelidir.Otelimiz siz değerli misafirlerimizin her türlü kişisel ihtiyaçları ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Odalarımızda 24 saat boyunca termal su bulunmaktadır.

Restaurantımız 350 kişilik kapasite ile yarım pansiyon, tam pansiyon ve ala carte olarak hizmet vermektedir.

Her türlü organizasyon için gerekli tüm konfor ve teknik donanıma sahip olan 90 ve 45 kişilik 2 ayrı konferans salonumuzda da şirket içi eğitim, seminer ve bayi toplantıları gerçekleştirilebilmektedir.

Termal & Sağlık ünitemizde ailece girilebilecek Türk hamamı tarzında 3 termal özel banyo , sauna ve 2 masaj salonu bulunmaktadır. Yine otelin karşında bulunan baylara ve bayanlara özel genel termal havuzlarımızda da kaplıca suyundan faydalanılabilmektedir.

Oda servisi, emanet kasa, kablosuz internet, çamaşırhane, kuru temizleme ve otopark hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca; otel içerisinde çocuk oyun odası, hediyelik eşya bölümü, kuaför salonu ve otelin bahçesinde çocuk oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır.

Bu işletme için 1 gezgin yorumu var.

  1. Huzur verici mekan

    Huzur verici mekan hamamı beğendim teşekkür ederiz.

Puanla ve yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzuluk, Kuzuluk Mahallesi, 54405 Akyazı/Sakarya, Türkiye
Yol Tarifi