İrem Rent A Car

İrem Rent A Car, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar.
KURUMSAL
İrem Rent A Car, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. Araçlarınızı İrem Rent A Car?dan kiraladığınızda,düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır. İrem Rent A Car ile otomobilin zahmetine, masrafına değil; rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz.
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2007 yılında kurulan İrem Rent A Car, Kocaeli?de müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2009 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz.Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzun perçinleyeceğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak.
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak.
Araç kiralama ve rentacar sektöründe ilerleyerek yeni iş imkanları ve istihdam sağlamak.
Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İrem Rent A Car, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

  • Ürün kalitemiz, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
  • Tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın katkılarını arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek,
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41100 Kocaeli TR
Yol Tarifi