İhlas Kuzuluk Termal Otel

İhlas Kuzuluk Termal Otel, konforla bütünleşmiş dizaynı, seçkin ve kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzü prensip edinmiş profesyonel kadrosu ile sizleri ağırlamayı bekliyor. 

İhlas Kuzuluk Termal Otel, konforla bütünleşmiş dizaynı, seçkin, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzü prensip edinmiş profesyonel kadrosu ile sizleri ağırlamayı bekliyor. Tesis 130 yatak kapasiteli olup odalarında 24 saat boyunca termal suyu bulundurmakta, yarım pansiyon, tam pansiyon ve restoranı ile ala carte olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca Termal & Sağlık ünitesi 3 termal özel banyo, sauna ve masaj salonundan oluşmaktadır.

  • Bir çok hastalığa şifa kaynağı olan termal sularından faydalanabileceğiniz Türk hamamı tarzındaki termal özel banyoları sadece ailenizle girebileceğiniz size özel bir havuz , dinlenme alanı, duş ve wc den oluşmaktadır.
  • Konusunda deneyimli olan Masör ve Masözlerin yapacağı klasik masaj seansı ile kendinizi çok daha zinde hissedeceksiniz.
  • Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan Sauna da yine ailenizle kullanabileceğiniz size özel bir alandan oluşmaktadır.

2 comments

  1. Huzur verici mekan hamamı beğendim teşekkür ederiz.

  2. Doğanın ortasında, sakin ve insanın kendini dinleyebileceği güzel bir kaplıca. İlk gidişimde otelde kalmıştım bu kez apart da kaldım. Ekip güler yüzlü, sabah akşam ikramlar bol.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzuluk Köyü İç Yolu
54400 Sakarya TR
Yol Tarifi