Greenpark Hotel Kartepe

Muhteşem Samanlı Dağlarının zirvesinde yer alan, Kartepe Resort Bir tarafta Sapanca Gölü, diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul'a sadece bir saat mesafededir.

Muhteşem Samanlı Dağlarının zirvesinde yer alan, Kartepe Resort Bir tarafta Sapanca Gölü, diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece bir saat mesafededir.
Kış aylarında kayak ve snowboar, yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip adres konumundaki Resort Kartepe, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır.
3.500.000 metrekare alana sahip Resort Kartepe’deki tek tesis olan The Green Park Resort Kartepe, 2 adet suite, 2 adet bağlantılı oda olmak üzere toplam 250 oda ve 50 dağ evine sahiptir.
İstanbul Çevre Konseyi Federasyonu tarafından Çevre Ödülü’ne layık görülen Resort Kartepe, doğal hayata ve çevreye gösterdiği özeni, 1700m yüksekliğe doğalgaz hattı döşeyerek ve 10.000 fidan dikerek gösterdi.

Muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, Resort Kartepe Bir tarafta Sapanca Gölü, diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece bir saat mesafededir. Kış aylarında kayak ve snowboar, yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip adres konumundaki Resort Kartepe, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır.

 

THE GREEN PARK RESORT KARTEPE
1000 metrekare Kayak Kiralama Odası
14 Kayak Pisti (Toplam 42 km)
3 Telesiyej ve 2 adet teleski
Kar Motorları, Atlı Kızak, ATV Safari Turları, Paintball
Tennis, Basketbol, Voleybol Sahaları,
Binicilik Kulübü
6 adet FIFA Standartlarında Futbol Sahası
Masa Tenisi, Bilardo, Oyun Odası
Kapalı Yüzme Havuzu, Sağlık Kulübü, Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Jakuzi, Masaj, Kuaför, Butik, Market
9 Adet Toplantı Salonu

2 comments

  1. Kartepe’de konaklamak için harika bi mekan tavsiye ederim

  2. Kartepedeki tek 5 yıldızlı otel, Kayak merkezine yakın olması sebebi ile Kayak yapanların özellikle tercih ettiği bir yer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski Maden Yolu
41250 Kocaeli TR
Yol Tarifi