Gardens Otel Şile

Best Western Şile Gardens Hotel, özgün mimarisiyle konuklarını ağırlıyor.

Best Western Şile Gardens Hotel, özgün mimarisi, her tür ihtiyacı karşılayan toplantı ve balo salonları, restoranları ve kapsamlı SPA merkezi ile İstanbul’un sakin bir sahil ilçesi olan Şile’deki konumuyla farklı ihtiyaçlara yanıt veren bir otel.

Faaliyete geçtiği 2007 yılından bu yana, çeşitli alanlardan prestij sahibi pek çok yerli ve yabancı şirket, konaklamak ve toplantılarını yürütmek için BEST WESTERN Şile Gardens’in huzurlu ve konforlu atmosferini tercih ediyor. Doğanın kalbinde, şehrin karmaşasından ve kirliliğinden uzak konumuyla öne çıkan otel, gizli bahçeleriyle düğün ve özel davetler için de ideal.

BEST WESTERN Şile Gardens, havuzları, saunası, Türk hamamıyla rahatlama ve sağlık peşindekileri cezbettiği kadar sporseverleri de sunduğu zengin seçeneklerle şehir dışına taşıyor. ATV, paintball, futbol gibi grup halinde yapabileceğiniz sporlardan tenis ve biniciliğe pek çok alternatifle misafirlerini bekliyor. Yılın belirli bir döneminde macera sporlarına düşkün misafirlerin uğrak yeri olan otelimiz çevresinde ralli, motocross, offroad yarışları, paragliding ve windsurf gibi adrenalini yüksek spor aktiviteleri de gerçekleştiriliyor.

2 comments

  1. Şile’de, Sessiz huzur dolu ortam

  2. Mekan çok kaliteli, tertemiz, rahat, ferah, daha ne olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygur Caddesi 42
34980 İstanbul TR
Yol Tarifi