Birol Restaurant Marmara Adası

Tertemiz Marmara Adası sularından çıkarılan midyelerin tarator sosu ile eşsiz uyumunu deneyimleyebilir, taze balık yemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Birol Restaurant Marmara Adası’nda yer alıyor. Billur gibi bir deniz, saf bir huzur ve masumiyet. Bir yanda salkımları salınan üzüm bağları ve zeytin ağaçları, diğer yanda dünyaya ün salmış mermer yatakları…Kendi saadetini kendi tadında yaşayan şahsına münhasır bir ada.
Sahil boyunca çınarların güneşe siper olduğu, serin çay bahçelerinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken, Marmara Denizi’ni ve telaşsız kanat çırpışlarıyla deniz kuşlarını izleyebileceğiniz, tertemiz sularından çıkarılan midyelerin tarator sosu ile eşsiz uyumunu deneyimleyebileceğiniz, taze balık yemenin keyfini yaşarken, buğulanmış üzümleri, altın sarısı zeytinyağları, salamura yaprakları , zeytinyağlı ev yapımı sabunları ve Ada’ya özgü otları, boy boy deniz yıldızları, kabukları ve deniz atları ile yaratılan renk cümbüşü ile büyülendiğiniz, uğur getirdiğine inanılan aşk ve rüya çiçeğinin bir Roma’dan fırlamışcasına ilgi uyandırdığı, daha nice güzellikleri barındıran, iyot ve ada çayı kokan sokaklarda yolculuğa çıkacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liman Sokak
10360 Balıkesir TR
Yol Tarifi