Babil Bungalow Hotel

Kartepe bölgesinde yer alan yeşilin her tonuna sahip doğa harikası olan bölgemizde geniş aile bireylerinizle birlikte keyifli bir konaklama imkanı sunuyor.

Babil Bungalow Hotel Hakkında

Bir yanı Dağ diğer yanı göl manzarası olan bu eşsiz doğa harikası mekanda kuş sesleriyle güne merhaba demek isterseniz, doğru adrestesiniz. Muhteşem Babil Bungalow Hotel, bir tarafta Sapanca Gölü manzarası diğer yanda maşukiye beldesinin doğal güzellikleri ile İstanbul’a sadece 1 saat mesafededir.

Aktiviteler

Aktivite alanları ATV, UTV, Ziplene, Dev Salıncak, Çim Kızağı gibi aktiviteler 900 metre mesafededir. Dere kenarı Restaurantlar bölgeside 900 Metre mesafededir. Ormanya doğal yaşam alanı 6 KM mesafededir. Sapanca gölü su sporları merkezi Sukay 4 KM mesafededir.

Konum

Kartepe Sapanca Gölü’nün kıyısında ve Kartepe’nin eteklerinde yer alan Maşukiye, eski ismiyle Voçha Hable, yaklaşık 6.500 nüfuslu, iki mahalleli Kartepe ilçesinin bir beldesidir. 1860 yılında Osmanlı ile ilişkiler kurmak için Abhaz ve Çerkes gruplar Maşukiye’nin kurucuları olarak kabul edilmektedir.Şehirden kaçanların, yerli turistlerin ve Kartepe’de kayaktan sıkılıp çevreyi gezmek isteyenlerin uğrak noktası, şirin bir köy Maşukiye.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vakit Sokak No:1
41295 Kocaeli TR
Yol Tarifi
Pzt-Paz: 06:00-21:00