Akcay İstasyon Restaurant

Akcay İstasyon Restaurant menüsünde taze ve lezzetli balık çeşitlleri barındırır..

Bir zamanlar Akçay’dan geçen demiryollarının ara durağı olması sebebiyle, ” İSTASYON ” ismini alan restaurantımız, rahat, temiz ve nezih ortamında, taze ve lezzetli balıklarını çeşitli yemek ve mezelerini sizlere sunmaktan kıvanç duymaktadır.

2003 Yıl Mart Ayı’nda, eşim IŞIL ile birlikte kurduğumuz restaurantımızda, ilk günden bu yana bizlerle birlikte çalışan personelimizle, sizlere hizmet vermekteyiz. Kışın salonumuzun sıcak ortamında ; yazın ise, deniz kıyısında, ay ışığı ve dalga sesleri eşliğinde romantik yemekler için sizleri ağırlamak isteriz…

Bizim için kalite ve temizlik herşeyden önce gelir. Müşterilerimize sunduğumuz yiyeceklerin her biri özenle seçilir ve asla ucuza kaçılmaz . Bu nedenle, bölgemizdeki en saygın restaurantların başında gelir İstasyon . Tecrübeli mutfak personeli tarafından hazırlanan yiyecekler, her türlü hijyen kuralına dikkat edilerek sizlere sunulur .

Mutfağımız daima , müşterilerimize açıktır. İstediğiniz zaman bakabilirsiniz . Biz kaliteden asla ödün vermeyiz . Bunu bütün müşterilerimiz yıllardır bilirler . İstasyon Restaurant, ailenizle gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz, rahat, sıcak ve samimi bir yerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turgut Reis Caddesi 27
10300 Balıkesir TR
Yol Tarifi